SKB uczy przedszkolaków o bezpieczeństwie w ruchu drogowym undefined

SKB uczy przedszkolaków o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Szkolny Klub Bezpieczeństwa przeprowadził wśród przedszkolaków zajęcia pt. BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK. Kampania ta dotyczyła edukacji małych dzieci o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Członkowie SKB m.in. zapraszali do przedszkola policjantów na pogadanki oraz prowadzili tematyczne spotkania (np. Sąd nad kaskiem, Jak wyposażony powinien być rower? Dlaczego odblaski są potrzebne? Czy znamy numery alarmowe?).

Dzieci otrzymały także odblaski od przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, a od członków SKB kolorowanki i opaski odblaskowe. Nauka o bezpieczeństwie w ruchu drogowym małych dzieci jest bardzo ważna! Małe dzieci stają się wtedy świadomymi uczestnikami ruchu drogowego i same dbają o swoje bezpieczeństwo.

Bardzo dziękujemy Szkolnemu Klubowi Bezpieczeństwa za wkład włożony w naukę przedszkolaków o BRD!!!
12.02.2013
Selwana Szołek