ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II undefined

ŚLADAMI ŚW. JANA PAWŁA II

" Aby z twarzy każdego dziecka na Ziemi nie zniknął nigdy uśmiech"

16 października reprezentacja naszego przedszkola uczestniczyła w spotkaniu edukacyjnym zorganizowanym przez PS nr 6 im. Jana Pawła II tytułem jubileuszu 40-lecia wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Przedszkolaki wraz z panią Magdalena i panią Dyrektor w pierwszej kolejności uczestniczyły w barwnym korowodzie ulicami Gaja.
Następnie, na Rynku osiedla Gaj, wysłuchały "Barki"- ulubionego utworu Jana Pawła II wykonanego na trąbce przez absolwenta PS nr 6 oraz przemówień pana Starosty J. Szczęśniaka oraz ks. kanonika S. Krzysika, którzy wspólnie na pamiątkę spotkania wypuścili w powietrze białe, żółte i niebieskie balony z pozdrowieniami.
Po powrocie do przedszkola przedszkolaki brały udział w sytuacjach edukacyjnych przybliżających im życie i powołania Jana Pawła II. Po obiedzie w formie quizu dzieci mogły wykazać się wiedzą zdobyta w czasie "edukacyjnej wędrówki".
Dziękujemy Karolince, Darii, Julii K. Pawełkowi, Kubusiowi oraz Wojtusiowi za godne reprezentowanie Przedszkola.
Wieslawa Dudek