"SŁOWEM MALOWANE" undefined

"SŁOWEM MALOWANE"

Dnia 28 maja 2013 roku w Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" w Kruszwicy odbyła się XII edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Słowem Malowane". Celem konkursu jest rozbudzanie zainteresowania poezją wśród najmłodszego pokolenia, umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich uzdolnień i umiejętności. W poetyckich zmaganiach wzięły udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat z kruszwickich przedszkoli oraz z oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych z terenu gminy. Z naszego przedszkola w konkursie udział wzięli: z grupy II - Nadia Pyszna . z grupy III – Zuzia Przydatek, z grupy IV– Kuba Burzec, oraz w recytacji zespołowej Marysia Mila i Julian Trzebuchowski. Nasi przedstawiciele zostali nagrodzeni następującymi miejscami :
Nadia Pyszna I miejsce w kategorii "Dzieci 3-4 letnie" i Zuzia Przydatek – II miejsce w kategorii "Dzieci 5-6 letnie" . GRATULUJEMY 
05.06.2013
Małgorzata Jamroziak