Smak przygody w Zatorlandzie undefined

Smak przygody w Zatorlandzie

Aby poczuć na własnej skórze oddech prawdziwego dinozaura najodważniejsze przedszkolaki z grupy IB wybrały się w słoneczny poranek 10 czerwca 2015 roku do Zatorlandu.
Zwiedziliśmy Park Dinozaurów, gdzie podziwialiśmy naturalnej wielkości prehistoryczne zwierzęta, następnie udaliśmy się do tajemniczego miejsca, jakim jest Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie oprócz szkieletów dinozaurów, zobaczyliśmy niezwykłe okazy skał.
W przedszkolu poznaliśmy owady żyjące na łące, a w Parku Owadów nie musieliśmy ich oglądać przez lupę, zobaczyliśmy gigantyczne okazy stworzeń, które ciężko dostrzec gołym okiem: biedronkę, muchę, komara… A pani przewodniczka opowiedziała nam o nich ciekawostki.Parkach Rozrywki Zatorland musieliśmy mieć wiele sił. Dlatego udaliśmy się do Karczmy River Park na mały poczęstunek. I jeszcze czekały nas atrakcje w Lunaparku – przejażdżka na karuzeli z kucykami.Za wszystkie atrakcje bardzo dziękujemy Tatusiowi Anastazji Biel, panu Robertowi. To dzięki niemu tak cudownie i radośnie spędziliśmy ten dzień.

Tekst i zdjęcia:
Lucyna Kopek