Sówki i Muchomorki w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu undefined

Sówki i Muchomorki w Teatrze im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu

11 kwietnia Sówki i Muchomorki wyruszyły do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu na spektakl pt. "Kopciuszek" Jewgienija Szwarca w reżyserii dyrektora kaliskiej sceny Bartosza Zaczykiewicza. Scenografia, bajkowe kostiumy, charakteryzacja, i gra aktorów wywarła na przedszkolakach ogromne wrażenie. Zachwytom i brawom po zakończeniu spektaklu nie było końca.
A.Snela-Miklas

Kopciuszek Jewgienij Szwarc
Przekład Tetiana Sopiłka, Bartosz Zaczykiewicz
Reżyseria Bartosz Zaczykiewicz