SPACER "MŁODSZYCH EKOLUDKÓW" W POSZUKIWANIU JESIENI undefined

SPACER "MŁODSZYCH EKOLUDKÓW" W POSZUKIWANIU JESIENI

W piękny, słoneczny dzień październikowy, grupa 5-6-latków wspólnie z panią Elą Mariuszyc, wybrała się na spacer w poszukiwaniu uroków jesieni. Jak wiadomo, spacerowanie to nie tylko forma ruchu i relaksu, ale także nauki. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy, podziwialiśmy otaczającą nas przyrodę i wspólnie cieszyliśmy się tym popołudniem.
Najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy z kolorowymi liśćmi, których było bez liku, a na ziemi tworzyły one różnobarwny dywan. Pozytywnych emocji dostarczało dzieciom podrzucanie liści i bieganie po nich, a także zbieranie darów jesieni. Wszystkie jesienne skarby, które udało nam się znaleźć, zabraliśmy ze sobą do przedszkola, aby zachwycać się pięknem tej pory roku.
W doborowym towarzystwie czas upłynął nam niezwykle szybko i w znakomitych humorach wróciliśmy do naszego przedszkola.

Opracowała:
Elżbieta Mariuszyc