Spektakl teatralny "Kotek i kogucik" undefined

Spektakl teatralny "Kotek i kogucik"

30 września nasze przedszkole po raz kolejny gościło teatr "Duet" z Krakowa. Przedstawienie "Kotek i kogutek" było pełne przestróg dla naszych maluszków. Dzieci dowiedziały się, że nie wolno ufać obcym osobom, nie należy otwierać drzwi, gdy rodziców nie ma w domu i co najważniejsze - zawsze trzeba słuchać osób starszych. Przypomniano również, że nie można oddalać się od opiekunów, bo to może się bardzo źle skończyć!
Było dużo śmiechu, zabawy i piosenek. Wystarczy spojrzeć, jak wszystkie dzieci "zaczarowane" oglądają przedstawienie. Kogutek zaprosił Adasia, Weronikę i Frania do zabawy, a Asię, Daniela, Zuzie i Kubusia do orkiestry. To dopiero były emocje! Pierwszy raz przed publicznością z prawdziwymi aktorami. A może kiedyś kogoś z nich będziemy podziwiać na wielkich scenach?

red. K. Grzenkowicz – Krasoń
30.09.2013