Spektakl teatralny " Mówię nie, wszystkiemu co złe" undefined
Prima Aprilis

Spektakl teatralny " Mówię nie, wszystkiemu co złe"

W naszym przedszkolu uczestniczyliśmy w przedstawieniu teatralnym pt. Mówię nie, wszystkiemu co złe. Aktorzy w ciekawy i zabawny sposób przypomnieli nam zasady dobrego wychowania. Podstawą opowiedzianych historii były utwory literatury dziecięcej wspaniałych polskich autorów takich jak: Jan Brzechwa, Julian Tuwim i Aleksander Fredro. Dzieci z dużym zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyły w przedstawieniu. Głośno powiedziały – nie Grzesiowi, który okłamał ciocię, Samochwale, która się ciągle przechwalała i Maćkowi, który zawsze chciał być pierwszy. Wiemy również, że nie wolno czynić drugiemu tego, co dla nas nie jest miłe, a takie zachowanie przedstawił nam Paweł z Gawłem. Dziękujemy za wspaniałą lekcję savoir-vivre, którego zasady przydają się przez całe życie.
Edyta Szymkiewicz -Węgrzyn