Spektakl teatralny pt. "Doktor Dolittle i przyjaciele" undefined

Spektakl teatralny pt. "Doktor Dolittle i przyjaciele"

10 października 2013 r. nasze przedszkolaki oglądnęły spektakl teatralny pt. "Doktor Dolittle i przyjaciele", wystawiony przez ART-RE Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii z Krakowa.
Adaptacja powieści H. Loftinga, której głównym bohaterem jest doktor Dolittle, rozbawiła nas do łez. Jak się okazało nasz weterynarz nie tylko leczy zwierzęta, ale rozumie ich mowę i z nimi rozmawia. Pewnego dnia nasz bohater dostaje list i rusza w podróż do Afryki, aby wyleczyć chore małpy. W czasie podróżny spotyka go wiele zabawnych przygód.
Aktorzy angażowali dzieci do aktywnego uczestnictwa w spektaklu poprzez zagadki, tańce i wspólne zabawy. Spektakl niósł ze sobą pozytywne wartości, takie jak przyjaźń, pomoc innym i okazywanie ciepła drugiej osobie.
Było to ekscytujące przeżycie zarówno dla starszaków, jak i dla maluchów, których była to pierwsza tego rodzaju forma spędzania czasu w tym roku.
10.10.2013
Katarzyna Raczkiel