Spotkanie bożonarodzeniowe w grupie II Przedszkola118 w Poznaniu undefined

Spotkanie bożonarodzeniowe w grupie II Przedszkola118 w Poznaniu

W środę, 18 grudnia 2013, dzieci z grupy II odwiedził Gwiazdor. Uśmiechów i radości nie brakowało, ponieważ i gość był znamienity, i prezenty, które wręczył, bardzo spodobały się najmłodszym. Każdy chciał mieć zdjęcie u boku Gwiazdora i chwilę z nim porozmawiać, niektórzy nawet z ogromnym zainteresowaniem wypatrywali magiczne sanie czy renifery. W świetnych nastrojach zatem dzieci oczekiwały również swoich rodziców, dla których przygotowały program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej. Były aniołki, pasterze, trzej królowie… Śpiewaliśmy kolędy, recytowaliśmy wiersze... Wszystko udało się wspaniale – świadczyły o tym gorące brawa, jakie otrzymali po występie mali aktorzy. Przy kawie i pysznym cieście spędziliśmy miło czas, rozmawiając i życząc sobie wesołych świąt.
30.12.2013
Grażyna F.