SPOTKANIE GENERALNE KLUBU SPORTOWEGO "ISKIERKI" undefined

SPOTKANIE GENERALNE KLUBU SPORTOWEGO "ISKIERKI"

"Wszyscy co chcą być z Nami,
niech nie siedzą pod ścianami
i podadzą sobie ręce - będzie Nas więcej".

09.03.2013r. w Integracyjnym Przedszkolu Samorządowym Nr 27 w Kielcach odbyło się Generalne spotkanie KLUBU "ISKIERKI".
Dzieciaki trenowały przed wystąpieniem na VIII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Olimpiad Specjalnych w Skarżysku Kamiennej 23.03.2013r.
Rodzice dopingowali i wspierali swoje pociechy podczas różnych aktywności sportowych.
W przerwie był czas na słodko - owocowy poczęstunek i napoje dla najmłodszych (o który dbają sami rodzice) oraz pyszną kawkę dla dorosłych, przy której można porozmawiać na różne poważne i mniej poważne tematy.
Cieszy nas bardzo fakt, że na każdym spotkaniu pojawiają się coraz to nowi "MŁODZI SPORTOWCY". Wszystkich chętnych zapraszamy!

Z zawodnikami i ich rodzinami widzimy się już 23.03.2013r. w Skarżysku Kamiennej.

Koordynatorzy:
M. Stańczyk