Spotkanie integracyjne w Misiakach undefined

Spotkanie integracyjne w Misiakach

W piątek 12 października w godzinach popołudniowych w przedszkolu odbyło się spotkanie integracyjne dla rodziców, dzieci i wychowawczyń grupy Misiaki.Na początku spotkania podczas przerwy w muzyce rodzice wraz ze swoimi dziećmi witali się różnymi częściami ciała począwszy od rąk, kolan do ust. Potem wszyscy bawili się tańcząc "Lambado"trzymając się za głowę, brzuszek, kolana i uszka. Dużo uśmiechu na twarzach dzieci i rodziców wywołała zabawa w krasnoludka. Rodzice chętnie też wykonywali swoim pociechom masażyki relaksacyjne. Następnie rodzice trzymając rączkę dziecka rysowali obrazek według wskazówek czytanych przez nauczycielkę rymowanek pt. "Jeżyk" i "Słoneczko". Wszystkie zabawy przygotowane przez panie Marysię i Magdę wywoływały dużo uśmiechu i radości. Pod koniec spotkania usiedliśmy do wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tak wspaniałego spotkania w miłej atmosferze dziękują wychowawczynie grupy Misiaki.
14.10.2018
Magdalena Osowska