Spotkanie Króliczków z Leśniczym undefined

Spotkanie Króliczków z Leśniczym

W dniu 07.02.2019 (czwartek) dzieci z grupy "Króliczki" odwiedził niezwykły gość- Leśniczy Pan Jarosław Tomczak. Celem spotkania było: zapoznanie dzieci z pracą leśnika, zachęcanie dzieci do opiekowania się i dokarmiania zwierząt leśnych i ptaków w okresie zimy, pogłębienie wiadomości na temat ptaków i zwierząt żyjących w środowisku leśnym. Leśniczy wyjaśnił jak prawidłowo dokarmiać zwierzęta. Podkreślał, że w czasie srogiej zimy dokarmienie jest koniecznością. Ciekawe przekazywanie informacji dotyczącej dokarmiania zwierząt na długo pozostaną w pamięci dzieci. Pan Leśniczy przybliżył informację na temat swojej pracy, zwierząt żyjących w lesie. Bardzo dziękujemy Panu Jarosławowi za przybycie i tak ciekawe zajęcia.
Daria Burzała