Spotkanie opłatkowe undefined

Spotkanie opłatkowe

Okres świąteczno-noworoczny uwielbiają dzieci z przedszkola w Goworowie. Dzieci przygotowują ozdoby choinkowe, dekoracje świąteczne, uczą się kolęd, pastorałek, wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. Przygotowują też oczywiście przedstawienie jasełkowe. W tym roku grupa "Muchomorki"z pomocą p. Barbary Ostrowskiej i p. Dyrektor Wiesławy Wasilewskiej przygotowała przedstawienie pt."O tym jak Gwiazdka, która kolędować chciała, serca ludziom rozgrzewała" zaprezentowała je na spotkaniu opłatkowym dla rodziców w dniu 17 grudnia. Natomiast "Skrzaty" zaprezentowały "Jasełka Bożonarodzeniowe" pod czujnym okiem wychowawcy grupy p. Jolanty Romanowskiej. Dzieci wspaniale wczuły się w role aniołków, pasterzy, Trzech Królów i Świętej Rodziny, głośno śpiewały kolędy. Rodzice oraz zaproszeni goście nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami. Pani Wójt wraz z Sekretarzem gminy oraz Proboszczem parafii złożyli wszystkim życzenia świąteczno-noworoczne. Jasełka zakończyło wspólnym dzieleniem się opłatkiem i poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

09.01.2014
Barbara Ostrowska