SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE W GRUPIE JEŻYKÓW undefined

SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE W GRUPIE JEŻYKÓW

We wtorek 18 grudnia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się przedświąteczne spotkanie wigilijne z rodzicami, w którym mogły zaprezentować dzieci z grupy IV "Jeżyki". Przedszkolaki pokazały swój kunszt aktorski, wokalny i taneczny, a panująca wokół podniosła atmosfera wprawiła wszystkich świąteczny nastrój. Po części artystycznej, dzieci wspólnie z rodzicami zasiadły przy pięknie wystrojonych stołach do poczęstunku, podczas którego miały okazję poczuć magię nadchodzących świąt. Serdeczne dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji spotkania: za ubranie dzieci za pastuszków, króli, aniołki, za przygotowanie poczęstunku, posprzątanie sali po uroczystości. Życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia!
Marlena Wasiluk