Spotkanie przedszkolaków z J. E. Ks. Biskupem undefined

Spotkanie przedszkolaków z J. E. Ks. Biskupem

W dniu 1 kwietnia w ramach wizytacji kanonicznej mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu J. E. Ks. Biskupa Edwarda Białogłowskiego. Biskupowi towarzyszył Proboszcz Parafii pw. Św. Jadwigi Królowej- Jerzy Gondek, Proboszcz Parafii pw. Św. Andrzeja Boboli- Stanisław Kogut oraz ksiądz wikariusz- Przemysław Hajduk.
,,Bądź pozdrowiony gościu nasz…" - słowami tej piosenki przedszkolaki powitały dostojnego Gościa. Następnie przywitały Go wierszem, a grupa starszaków zaprezentowała piękny taniec. Duszpasterz nawiązał doskonały kontakt z przedszkolakami, dzieci słuchały Jego słów z uwagą oraz ochoczo włączyły się we wspólną rozmowę i modlitwę. Ks. Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił.
To spotkanie, tak piękne i wzruszające wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.
Maria Majewska