Spotkanie przy Wigilijnym Stole undefined
Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej

Spotkanie przy Wigilijnym Stole

19 grudnia dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami przygotowały grupowe wigilie.
Tym razem odbyły się one na sali wiejskiej w Maszewie. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni przedstawiciele współpracujących instytucji: ks. Andrzej Skobnicki, Leokadia Paprocka, Danuta Czernecka, Aleksandra Kurcaba, Marzena Gruszkiewicz,Krystyna Bobel, Alina Lenkiewicz, Aniela Kwiatkowska, Adam Nabrzuchowski. Aptekę, OPS , OSP oraz Horex reprezentowali rodzice: Anna Sierżant, Nina Pilwińska, Mariusz Nowak i Wioleta Podkościelna. Zaproszonym gościom dzieci wręczyły świąteczne pierniczki. Wisienki i Jagódki wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały świąteczne przedstawienia, a suto zastawiony stół ich rodzice. Błogosławieństwa wraz z życzeniami udzielił ks. proboszcz. Wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu z sercami pełnymi nadziei, radości, życzliwości i przebaczenia na czas świąt i na cały nowy rok.
fot. GS
Teresa Smolarska