Spotkanie w bibliotece - Dzień Pluszowego Misia undefined
Dzień Transplantacji

Spotkanie w bibliotece - Dzień Pluszowego Misia

W dniu 24.11.2014 r., w przeddzień Światowego Dnia Pluszowego Misia wybraliśmy się do biblioteki, by świętować ten wyjątkowy dzień. W bibliotece zostaliśmy serdecznie przywitani przez Panie bibliotekarki Panią Iwonkę Jankowską oraz Panią Anetę Krakowską. Na początku naszego spotkania Pani Iwonka pokazała dzieciom prezentację multimedialną ukazującą historię powstania tej najsympatyczniejszej maskotki. Następnie Pani bibliotekarka przeczytała dla nas bajki o Misiach, potem zaprosiła nas do wspólnych zabaw plastycznych, gdzie wykonaliśmy misiaczki z rolek. Największą niespodzianką była dla nas możliwość obejrzenia bajki o Kubusiu Puchatku, przez moment mieliśmy okazję poczuć się jak w kinie. Na koniec naszego spotkania zostaliśmy zaproszeni na słodkie "małe co nieco", czyli miodek z chrupkami. Dostaliśmy także piękne naklejki - medale. Dalszą część urodzin Misia zorganizujemy już jutro w naszym przedszkolu.

24.11.2014
Maja Buczek