SPOTKANIE WIGILIJNE  undefined
Boże Narodzenie

SPOTKANIE WIGILIJNE

W piątek (20 grudnia 2013r) odbyło się spotkanie wigilijne, które w obu grupach: Krasnoludki i Tuptusie przebiegało podobnie.
Dzieci zaprezentowały dla rodziców krótki występ: śpiewały kolędy, pastorałki oraz recytowały wiersze Bożonarodzeniowe. Duch świąt Bożego Narodzenia rozgrzewał wszystkie serca zarówno podczas występu jak i podczas dzielenia się opłatkiem. Po złożeniu sobie nawzajem życzeń, wszyscy zasiedliśmy do pięknie nakrytego Wigilijnego stołu, na którym nie brakowało tradycyjnych potraw przygotowanych przez rodziców. Po poczęstunku i kolędowaniu wszyscy udaliśmy się na Jasełka przygotowane przez Szkołę Podstawową w Rolach.
Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

21.01.2014
Magdalena Wylotek