Spotkanie  wigilijne  dla rodziców w  grupie "Kotki" undefined

Spotkanie wigilijne dla rodziców w grupie "Kotki"

Przygotowując się do najpiękniejszych świąt - Świąt Bożego Narodzenia i wczuwając się w atmosferę i nastrój świąteczny dzieci 4-letnie z grupy "Kotki" przygotowały montaż słowno - muzyczny z pomocą nauczycieli i zaprosiły swoich rodziców na spotkanie wigilijne, które odbyło się 20.12.2013 roku w naszej sali.W tym szczególnym dniu wszystkie dzieci ubrane były świątecznie, podtrzymując atmosferę wieczoru.Dzieci przedstawiły wiersze, tańce, piosenki i kolędy nawiązujące do świąt Bożego Narodzenia.Przypomniały o tradycjach: pięknej choince, gwiazdce betlejemskiej, sianku, opłatku, najpopularniejszych potrawach,jak również o składaniu sobie wzajemnie życzeń, zgodzie i miłości.Również wspólnie z rodzicami, zgodnie z tradycją śpiewaliśmy kolędy.Wszystkie "Kotki" wspaniale się zaprezentowały, a na koniec złożyły wszystkim rodzicom życzenia i wręczyły piękne kartki świąteczne z życzeniami.A każde dziecko otrzymało piękne aniołki w prezencie od mamy Amelki. Wieczór ten był dla wszystkich nastrojowy i świąteczny, mogliśmy poczuć "magię świąt"- było bajecznie.
28.12.2013
Beata Koj