Spotkanie z absolwentami undefined

Spotkanie z absolwentami

W dniu 11 grudnia 2018 roku do Samorządowego Przedszkola nr 11 im. Misia Uszatka przybyli goście, absolwenci, którzy w roku szkolnym 2017/2018 ukończyli nasze przedszkole. Towarzyszyli im rodzice. Dzieci były bardzo podekscytowane, to był dla nich wyczekiwany dzień. Na dzieci czekała pani dyrektor Małgorzata Romanowska oraz panie: Anna Rajtar, Aleksandra Goch, Lucyna Kopek, Anna Gimza, Jolanta Podsiadło i Małgorzata Włudarska. Uściskom i przytulasom nie było końca, każdy chciał przywitać się ze swoją panią, niejednemu w oku zakręciła się łezka. Po powitaniu zaprosiliśmy naszych absolwentów na warsztaty plastyczne, dzieci wykonały ozdoby świąteczne. Było bardzo kolorowo i twórczo.
Podczas, gdy dzieci wyżywały się twórczo, rodzice mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi m.in. adaptacji dzieci do wymogów szkolnych, ich przygotowania do nowych obowiązków.
Cenne uwagi wykorzystamy do podniesienia jakości naszej pracy
Potem był słodki poczęstunek i wspólne kolędowanie. Spotkanie było bardzo miłe, dzieci wspominały chwile spędzone w przedszkolu.

Oto kilka wspomnień:
Oskar: "Najbardziej zapamiętałem, jak na zielonym przedszkolu obudziłem się i miałem na ręce namalowanego pająka, myślałem, że to dziewczyny, ale potem okazało się, że to nasza pani pomalowała wszystkich chłopców…"
Anastazja: "Najmilej wspominam zabawy z Natalką i watę cukrową"
Oliwka: "Fajnie było na wycieczce w Warszawie"
Kuba: "Super było na wycieczce w Warszawie, bo byliśmy na Stadionie Narodowym"

16.12.2018
Wiola Jadach