Spotkanie z Górnikami  undefined
Dzień Górnika

Spotkanie z Górnikami

Dzień Górnika to jedna z wielu uroczystości, która już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń naszego przedszkola. W dniu 6 grudnia przedszkolaki gościły w przedszkolu górników.
Na początku górnicy podzielili się z dziećmi wiedzą na temat ciężkiej pracy w kopalni. Nasze przedszkolaki mogły poznać i zobaczyć górników w roboczym i galowym mundurze. Zapoznały się z narzędziami niezbędnymi do wydobywania węgla. Podczas spotkania dzieci ze wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności, recytując, tańcząc i śpiewając.
Każdy przedszkolak w ramach podziękowań za miłe przywitanie i występy otrzymał od zaproszonych gości słodką niespodziankę. Na zakończenie spotkania dzieci bardzo serdecznie podziękowały za przybycie, wręczyły upominki i zrobiono pamiątkowe zdjęcia.
06.12.2016
Melania Pinkawa