Spotkanie z Mikołajem  undefined

Spotkanie z Mikołajem

"Nie ma na świecie nic bardziej szczerego od śmiechu małego dziecka"

Oczekiwania naszych przedszkolaków zostały nagrodzone! We wtorek 5 grudnia odwiedził nas Św. Mikołaj. Tego dnia udaliśmy się do kina , gdzie czas oczekiwania na Mikołaja umilił dzieciom występ teatrzyku kukiełkowego z Nowego Sącza z bajką "Piękna i Bestia".

Dzieci z zapartym tchem witały oczekiwanego Gościa, a ponieważ wszystkie starały się być bardzo grzeczne, otrzymały od Mikołaja prezenty. Mimo zmęczenia trudami podróży Mikołaj z cierpliwością opowiadał o swojej pracy, rozdawał prezenty. Po wręczeniu wszystkich prezentów Św. Mikołaj udał się w dalszą podróż.... ale pozostawił dzieciom obietnicę spotkania za rok :)) W imieniu dzieci jak również własnym dziękujemy Św. Mikołajowi za odwiedziny i zapraszamy ponownie...

Dziękujemy także wszystkim Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu niespodzianek dla dzieci, które w małych serduszkach przyniosły wiele radości, uśmiechu i niewątpliwie emocjonujących wrażeń i przeżyć związanych z wizytą Św. Mikołaja.
12.12.2012
Małgorzata Zyznawska Maciasz