Spotkanie z Misiem undefined

Spotkanie z Misiem

Dnia 29 listopada grupę starszaków "TYGRYSKI" odwiedził Miś. Spotkanie rozpoczęliśmy od mówienia misiowi czułych słów, następnie kolejno każde dziecko podchodziło do misia i witając go przedstawiło się.
Przedszkolaki poznały historię powstania Dnia Misia oraz ciekawostki na temat życia niedźwiedzi. Następnie odbył się konkurs przyrodniczy, w trakcie którego starszaczki mogły się wykazać zdobytą wiedzą. Misiu chętnie bawił się z dziećmi przy piosenkach: Stary Abracham, Pingwin, Woogi – Bugi, Stonoga. Po tej radosnych pląsach gość zaprosił przedszkolaki do wykonania portretu misia i obdarował potrzebnymi do wykonania pracy atrakcyjnymi ozdobami.
Wszystkie "TYGRYSKI" wykonały piękne prace plastyczne, w nagrodę otrzymały naklejki, książeczki i słodkie upominki. Spotkanie zakończyło się piosenką ,,Stary niedźwiedź" i wielkimi podziękowaniami.
Serdecznie dziękujemy mamie Szymonka za wszystkie atrakcje, były one miłą niespodzianką dla naszych milusińskich i sprawiły im wiele radości.
przedszkole 18 przedszkole18