Spotkanie z panią listonosz undefined

Spotkanie z panią listonosz

Dzieci 4-5 letnie z grup: ,,Pszczółki", ,,Biedronki" i ,,Motylki" z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie gościły 18 września 2013r. panią Marzenkę – listonoszkę, która odwiedza nasze przedszkole również na co dzień, przynosząc korespondencję przedszkolną.
Maluchy z zainteresowaniem słuchały informacji o pracy listonoszy, oglądały zaadresowane koperty, dowiedziały się o rodzajach listów, przyglądały się zawartości torby pocztowej, przypomniały sobie symbole Poczty Polskiej. Miały możliwość obejrzenia z bliska stroju zawodowego doręczycieli, przymierzenia czapki. Próbowały również swych sił w podnoszeniu torby z przesyłkami. A na koniec pani Marzenka obdarowała dzieci kopertami i znaczkami, a dzieci podziękowały jej bukietem kwiatów i uściskami.
Spotkanie było bardzo miłe. Dziękujemy pani Marzence w imieniu dzieci za czas spędzony z przedszkolakami.
18.09.2013
Urszula Kołodziejczyk