Spotkanie z panią pielęgniarką. undefined

Spotkanie z panią pielęgniarką.

Dnia 23 października do naszego przedszkola zawitała pani pielęgniarka z przychodni w Wysokiej Głogowskiej. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia. Nasz gość przygotował dla przedszkolaków prezenty naklejki – dzielnego pacjenta oraz kolorowanki. Wizyta pani pielęgniarki zakończyła się pamiątkowym zdjęciem. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły pani pielęgniarce pamiątkowy dyplom z podziękowaniem.

Paulina Gniewek