Spotkanie z pisarką. undefined

Spotkanie z pisarką.

12 marca na zaproszenie Dyrektora Biblioteki Publicznej Gminy Przygodzice Pani Marii Pietrzak nasze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu z pisarką Wiolettą Piasecką, która napisała ponad 40 baśni i bajek dla dzieci, dwie biografie m.in. Hansa Christiana Andersena, cztery sztuki teatralne i wiele słuchowisk radiowych. Pisarka uczestniczy w spotkaniach autorskich na terenie całego kraju oraz za granicą. Spotkania te cieszą się ogromną popularnością, a ich autorka występuje w baśniowym stroju wróżki. Dzieci z zaciekawieniem i uśmiechem na ustach wsłuchiwały się w recytowane i inscenizowane kukiełkami fragmenty jej utworów. Pisarka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, jak powstają jej bajki, co ją inspiruje. Bawiła się z dziećmi opowiadając o przygodach bajkowych postaci.
17.03.2014
Przedszkole Bajka