Spotkanie z policjantami undefined

Spotkanie z policjantami

We wtorek, 17.09.2019 roku do naszego przedszkola przybyli policjanci z Komisariatu Policji w Puszczykowie młodszy aspirant: Patrycja Żurek i Michał Wesołowski. Na spotkaniu policjanci w rozmowie z dziećmi poruszyli następujące zagadnienia: bezpieczeństwo na drodze, bezpieczeństwo zabaw na powietrzu, numery alarmowe. Uwieńczeniem spotkania z policjantami była możliwość obejrzenia z bliska radiowozu, który na czas pobytu zaproszonych gości stanął w ogrodzie przedszkola. Każde dziecko miało okazję usiąść na chwilę za kierownicą, lub w tylnej części radiowozu. Ponadto przedszkolacy mogli posłuchać sygnałów policyjnej syreny. Bardzo dziękujemy za pouczające spotkanie i zapraszamy ponownie do naszego przedszkola.
22.09.2019