SPOTKANIE Z POLICJANTEM undefined

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

W dniu 20 listopada 2017 roku gościliśmy w naszym przedszkolu dzielnicowego gm. Rzewnie asp. Grzegorza Dębowskiego. Dzieci bardzo serdecznie powitały gościa. Z zainteresowaniem wysłuchały krótkiej pogadanki na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych postaw i zachowań najmłodszych. W szczególności chodziło o bezpieczne poruszanie się na drodze. Poza tym z dzieciaki dowiedziały się, jak bezpiecznym być w domu oraz jak zachować się podczas spotkania z obcym lub osobą. Przedszkolaki wiedzą już, jak zachować się podczas spotkania z bezdomnym psem – czyli przyjąć pozycję żółwia. Następnie przedszkolaki wspólnie z policjantem miały okazję w praktyce zobaczyć jak prawidłowo korzystać z przejścia dla pieszych. Oprócz tego dzieci mogły zajrzeć do wnętrza policyjnego samochodu.
Serdecznie dziękujemy Panu Dzielnicowemu za spotkanie i zapraszamy ponownie.
22.11.2017
Małgorzata Górka