SPOTKANIE Z POLICJANTEM undefined

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Wrzesień w naszym przedszkolu jest miesiącem, w którym szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo. Dlatego też grupa Krasnoludki i Tuptusie miały okazję spotkać się z panami policjantami, którzy przybyli do przedszkola 13.09.2013r. Dzieci bardzo serdecznie powitały gości i z zainteresowaniem słuchały tego, co mówią. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Panowie Policjanci przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych. Panowie policjanci wykazali się niezwykłą cierpliwością odpowiadając na pytania dzieci.

Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego niezbędnego podczas wykonywania pracy. Na zakończenie dzieci podziękowały panom policjantom za dobre rady ogromnymi brawami.

Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą. Serdecznie dziękujemy panom policjantom, że znaleźli czas na spotkanie z naszymi przedszkolakami. Zapraszamy częściej do naszego przedszkola!
20.01.2014
Magdalena Wylotek