Spotkanie z pracownikiem urzędu Gminy Krobia ds. Ochrony Środowiska – panią Natalią Sprutta undefined

W minionym tygodniu dzieci z grup "Biedronek" i "Niezapominajek" rozmawiały na temat ochrony środowiska, dlatego w czwartek przedszkolacy odbyli bardzo ciekawe spotkanie z pracownikiem Urzędu Gminy Krobia do spraw ochrony środowiska, panią Natalią Sprutta. Nasi wychowankowie z zaciekawieniem słuchali wiersza, opowiadania oraz objaśnień dotyczących sposobów gospodarowania odpadami. Dzieci aktywnie uczestniczyły w segregowaniu zgromadzonych odpadów oraz w przeprowadzonym doświadczeniu, które pokaże jak dużo czasu potrzebują niektóre z nich, aby ulec rozkładowi. Ponadto, ku zadowoleniu prelegentki, dzieci wykazały się dużą wiedzą z zakresu podejmowanej tematyki aktywnie odpowiadając na zadawane pytania oraz recytując wiersze i śpiewając piosenki o tematyce ekologicznej.Bardzo dziękujemy miłemu gościowi za spotkanie, upominki i poświęcony czas.

22.04.2018
Beata Łaska