Spotkanie z wizażystką, Smerfy, 14.03.2013 undefined

Spotkanie z wizażystką, Smerfy, 14.03.2013

SPOTKANIE Z WIZAŻYSTKĄ – PANIĄ IZABELĄ TRZASKACZ

Dnia 14 marca b.r. "Smerfy" odwiedziła mama Kai – p. Izabela Trzaskacz. W spotkaniu uczestniczyły także "Krasnoludki" zaproszone przez nauczycielki z grupy "Smerfów".

Pani Izabela zaprezentowała wykonywany przez siebie zawód wizażystki oraz przedstawiła makijaż jako formę charakteryzacji teatralnej lub filmowej. Dzieci miały możliwość obejrzenia zdjęć z sesji fotograficznych a także różnych kosmetyków i narzędzi kosmetycznych. Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób wykonuje się makijaż zarówno ten teatralny, filmowy jak i dzienny i okolicznościowy.

Na zakończenie spotkania pani Izabela pomalowała buzie Kamilka oraz Paulinki, charakteryzując ich odpowiednio na tygryska i motylka. Spotkanie to było doskonałym wstępem przed planowanym wyjściem przedszkolaków do teatru Groteski. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania.
Serdecznie dziękujemy.

Elżbieta Kubacka