Spotkanie ze Sznupkiem i policjantami. undefined

Spotkanie ze Sznupkiem i policjantami.

W poniedziałek 7 października br. odwiedził nasze przedszkole Sznupek oraz funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie P. rzecznik Komendy M. Modrykamień oraz aspirant S. Kozioł.
Najpierw odbyło się spotkanie z ,,Maluszkami''. dzieci poznały maskotkę policji Sznupka, dowiedziały się po co są potrzebni policjanci, upewniły się, że na pewno trzeba jeździć samochodem w fotelikach i mieć zapięte pasy bezpieczeństwa oraz jak bezpiecznie przechodzić prze ulicę.
Grupy starsze obejrzały prezentację, multimedialną na temat bezpieczeństwa na drodze, powiedziały Sznupkowi jakie są zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Przekonały się jak potrzebne na ulicy są odblaskowe elementy ubioru. Miejmy nadzieje ,że przedszkolaki zawsze będą pamiętać o zasadach bezpieczeństwa na drodze i zawsze ich przestrzegać .
Dziękujemy Policjantom za ciekawe spotkanie!
07.10.2013
Anna Gieszczyk