Sprawozdanie z Przeglądu Mycznego pt.

Sprawozdanie z Przeglądu Mycznego pt. "Zimowe melodie" zorganizowanym w Przedszkolu Nr 1 w Brusach

W przedszkolu dzieci często mają okazję do wspólnego muzykowania, tańca i śpiewu, co pozwala rozwinąć ich zdolności muzyczne i odkryć talenty, a naszą rolą jest ich dostrzeganie, wspieranie, a także prezentowanie tych umiejętności.
W tym celu odbył się w naszej placówce Przegląd Piosenki Zimowej pt. „Zimowe melodie”. Dzieci podczas nagrania nie tylko śpiewały utwory o tematyce zimowej, ale również grały na instrumentach.
W przeglądzie, który odbył się w grudniu zaprezentowało się z 6 grup. Dzieci w wieku od 3 do 7 lat wystąpiły w dwóch kategoriach: soliści oraz zespół wokalny. Dzieci prezentowały po jednym utworze, a oceniało ich Jury w składzie: p. Brygida G., p. Joanna K. oraz p. Dyrektor Mariola R.

Wyniki przeglądu:

Soliści:
- I miejsce Martyna Gawin z grupy „Żabki” - z piosenką pt. „Piosenka o świętym Mikołaju”,
- II miejsce Natalia Jakusz Gostomska z grupy „Zuchy” z piosenką „Gdy śliczna Panna”.

Zespoły wokalne:

Kategoria wiekowa 3-4 latki:

- I miejsce dzieci z grupy Słoneczka z piosenką „Wśród nocnej ciszy”,
- II miejsce dzieci z grupy Misiaki z piosenką „Maleńki cud”.

Kategoria wiekowa 5-7 latki:

- I miejsce, równorzędnie, dzieci z grup:

Żabki - „Radości czas”,
Motyle - „Zbliżają się święta”
Zuchy z kolędą „Przybieżeli do Betlejem”.

- III miejsce dzieci z grupy Muchomorki - „Jest taki dzień”.

Jurorzy przyznali również wyróżnienie za osobowość, dla Nikodema S. i Marcelego Sz.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a Pani Dyrektor dodatkowo za udział wręczyła każdej grupie książki do sali. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszego rozwoju oraz sukcesów.