SPRZĄTANIE LUBLINA undefined

SPRZĄTANIE LUBLINA

W piątek 26.04.2013r dzieci z grupy "Motylki" wzięły udział w akcji Urzędu Miasta Wydziału Ochrony Środowiska "Posprzątajmy Lublin na wiosnę". Do uczestnictwa w akcji zgłosiło się: 25 przedszkoli, 34 szkoły, 3 Bursy Szkolne, 2 Miejskie Ośrodki Pomocy Rodzinie, ogród działkowy oraz 4 rady dzielnic. Dzieci z grupy II, zaopatrzone w gumowe rękawiczki i worki, udały się na tereny wokół Politechniki, aby sprawdzić, czy nasze ulice są czyste. Niestety okazało się, że dzisiejsze sprzątanie było bardzo potrzebne. Dzieci nazbierały kilka dużych worków śmieci.
Nasza inicjatywa miała charakter edukacyjny. A jej ideą było wykształcenie młodych ludzi w poszanowaniu przyrody i otaczającego świata.
Wiosenne sprzątanie Lublina bardzo podobało się dzieciom, więc obiecujemy powtórzyć dzisiejsze działania w przyszłości. Dzieciom za pełne zapału i zaangażowania sprzątanie serdecznie dziękujemy!
26.04.2013
Nauczycielki Przedszkola