SPRZĄTANIE ŚWIATA, FESTIWAL TEATRÓW PRZEDSZKOLNYCH I DZIEŃ CHŁOPAKA W GRUPIE II C

W minionym miesiącu dzieci z grupy II C uczestniczyły w akcji Sprzątania Świata. Przedszkolaki zadbały o czystość placu przed budynkiem przedszkola.
Wspólne przygotowywanie sałatki owocowej przypomniało dzieciom, że witaminki dobre są zarówno dla chłopczyka i dziewczynki!
Dnia 27 września grupa wybrała się na przedstawienie teatralne w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci.
30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów życzenia i kartki- niespodzianki.

Ze względu na ograniczoną liczbę dodawanych zdjęć zamieszczamy tylko niektóre z nich. Zapraszamy do oglądania!
wpis edytowano 2013-10-03, 12:26