STARE KOŹLE WYCIECZKA DO SALI ZABAW undefined

STARE KOŹLE WYCIECZKA DO SALI ZABAW

Na początku listopada dzieci z grupy maluszków z Oddziału w Starym Koźlu wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw Arkadia w Kędzierzynie. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja dzieci, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Godzina zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Na koniec pobytu w Arkadii dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Maluszki były zachwycone nowo poznanym miejscem, a uśmiech z ich twarzy nie zniknął do końca dnia.
Anna Fajęska