STARSZAKI NA RAJDZIE PIESZYM PRZEDSZKOLAKÓW undefined

STARSZAKI NA RAJDZIE PIESZYM PRZEDSZKOLAKÓW

Jak każdego roku nasze 6-latki wzięły udział w spotkaniu integracyjnym organizowanym przez dzieci i pracowników Przedszkola Publicznego nr 3 w Pyrzycach. Najstarsze przedszkolaki z gminnych przedszkoli po raz ósmy uczestniczyły w Rajdzie Pieszym Przedszkolaków.
Rajd rozpoczął się w parku przy ul. Mickiewicza, następnie gospodarze poprowadzili zaproszonych gości wyznaczoną trasą do swojego przedszkola.
Na miejscu był czas na zabawy sportowe, słodki poczęstunek, zabawy taneczne i ruchowe w ogrodzie przedszkolnym.
Na zakończenie spotkania pani dyrektor Anna Napiórkowska wręczyła uczestnikom dyplomy udziału w Rajdzie oraz upominki.
Nasi reprezentanci z radością przekazali otrzymane przybory do zabaw ruchowych do dyspozycji wszystkich przedszkolaków. Teraz razem grają w piłkę, skaczą na skakance, grają w gumę :)

Dziękujemy dzieciom i pracownikom Przedszkola Publicznego nr 3 za zaproszenie i możliwość aktywnego spędzenia czasu.
06.10.2013
Monika Borecka