Strażacy w naszej szkole! (09.09.2014) undefined

Strażacy w naszej szkole! (09.09.2014)

We wtorek w naszej szkole gościli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów-Lipowiec.

Panowie strażacy Miłosz i Bogdan przyjechali do nas najprawdziwszym wozem strażackim. Opowiedzieli nam o tym jak wygląda ich praca oraz co możemy znaleźć w wozie strażackim. Każde dziecko miało okazję obejrzeć i posiedzieć we wnętrzu wozu strażackiego.

Największą atrakcją było przebranie pani Kasi w strój strażacki. Przez chwilę mogła poczuć się jak prawdziwy strażak lejąc wodę z węża strażackiego :)

Na zakończenie spotkania pani dyrektor podziękowała strażakom za przybycie oraz za wspaniałą lekcję dotyczącą ich ciężkiej i niebezpiecznej pracy.

Składamy serdeczne podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej Augustów-Lipowiec za umożliwienie naszym dzieciom poznania zawodu strażaka oraz za wspaniały pokaz. Dziękujemy!

11.09.2014
Katarzyna Raczkiel