SUKCES NASZEJ 4-LETNIEJ WYCHOWANKI undefined
Wielkanoc

SUKCES NASZEJ 4-LETNIEJ WYCHOWANKI

Na organizowany corocznie przez Węgrowski Ośrodek Kultury konkurs "Plastyka w obrzędach i zwyczajach - Wielkanoc 2014" wystawiliśmy prace czworga naszych przedszkolaków z grup II i III.
Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 272 prace, w tym - 93 prace wykonane przez dzieci przedszkolne i grupy "0".

Nadesłane prace oceniała komisja konkursowa w składzie:
Lucyna Kwiatkowska – przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Węgrowie, Sylwia Kowieska – st. instruktor plastyki WOK oraz Roman Postek – plastyk, historyk sztuki, dyrektor Muzeum Zbrojowni w Liwie.

W kategorii wiekowej – dzieci przedszkolne i grupy "0" komisja postanowiła przyznać:

I miejsce – Julia Matejczyk, Samorządowe Przedszkole w Liwie
II miejsce – Natalia Brzezik, Katolickie Przedszkole Św. Antoniego w Węgrowie
III miejsce – Blanka Piasecka, Przedszkole Nr 2 "Pod Słoneczkiem" w Węgrowie
oraz 3 wyróżnienia:
- Nikola Krupa, Przedszkole Artystyczne "Koala" w Węgrowie
- Patrycja Kocon, Samorządowe Przedszkole w Starejwsi
- Aleksander Gago – Gminne Przedszkole w Stoczku.

Blanka Piasecka z grupy 4-latków za pracę: wydmuszka oklejona skorupkami jajka w ciemniejszym kolorze (wykonaną pod kierunkiem artystycznym p. Jadwigi Zgliszewskiej) - zdobyła III miejsce, pokonując tym samym aż 90-cioro przedszkolaków! A była na pewno jedną z najmłodszych wykonawców.

Uroczyste ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 11 kwietnia br. w sali widowiskowej WOK. Byliśmy tam.

Serdecznie gratulujemy Blance i życzymy jej kolejnych sukcesów!

12.04.2014
Jadwiga Zgliszewska