Sukces naszych przedszkolaków w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Poezja w przedszkolu"! undefined

Dnia 10.04.2014 r. odbył się w Hotel Parku w Dobrodzieniu XIII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Poezja w przedszkolu", w którym wzięło udział wiele przedszkolaków z gminy Dobrodzień, a nawet z sąsiednich gmin.
Wszystkie dzieci występujące tego dnia, były zwycięzcami I etapu (wewnątrzprzedszkolnego) tego konkursu.

Tak więc już kolejny rok nasze przedszkolaki brały udział w tym konkursie, pięknie reprezentując nasze przedszkole! W tym roku jak zawsze poziom był bardzo wysoki, tym bardziej cieszymy się, że nasze przedszkolaki odniosły sukces, gdyż:

- Nataniel Kazior w swojej grupie wiekowej (3-latki) otrzymał wyróżnienie, recytując wiersz Jana Brzechwy pt. ,,Żuk";

- Przemysław Duda w swojej grupie wiekowej (4-latki) zajął wysokie 2. miejsce, recytując wiersz Jana Kazimierza Siwek pt. ,,Tajna wyliczanka";

- Bartosz Wieczorek w swojej grupie wiekowej (5-latki) również pięknie się zaprezentował recytując wiersz Jana Brzechwy pt. ,,Żuraw i czapla".

NATANIELOWI, PRZEMKOWI I BARTOSZOWI SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA PIĘKNE REPREZENTOWANIE NASZEGO PRZEDSZKOLA!
10.04.2014
Kasia _