SUKCES NASZYCH STARSZAKÓW W KONKURSIE PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNYM undefined

SUKCES NASZYCH STARSZAKÓW W KONKURSIE PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNYM

I Gminny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny dla Przedszkoli odbył się w Punkcie Przedszkolnym "Ekoludki" we Wrześnicy w dniu 5 czerwca 2014r. Wzięło w nim udział siedem trzyosobowych drużyn z sześciu przedszkoli gminnych i jednego przedszkola ze Sławna. Dzieci zmagały się z szeregiem naprawdę trudnych pytań, zadań praktycznych i zagadek. Liczyła się wiedza, koncentracja a także umiejętność współpracy w grupie. Nasza drużyna w składzie:
1. Julita Wojciechowska
2. Filip Kośka
3. Tomasz Roguszewski
wywalczyła I miejsce, wyprzedzając tylko jednym punktem nasze gminne przedszkole w Gwiazdowie. Na pozycji trzeciej znaleźli się gospodarze konkursu. Jako, że konkurs organizowany był pod patronatem wójta gminy Sławno, pan wójt ufundował nagrodę główną w postaci pięknej, nowoczesnej, drewnianej czyli ekologicznej gry "Koło fortuny". Wszystkie dzieci ponadto otrzymały dyplomy i upominki. Do konkursu dzieci przygotowywała wychowawczyni Joanna Konkel, która składa serdeczne podziękowania rodzicom laureatów za pomoc w przygotowaniu dzieci do tegoż konkursu.
15.06.2014
Joanna Konkel