SUPER WYCIECZKA undefined

SUPER WYCIECZKA

W dn. 22 kwietnia 2014 roku dzieci z grupy "Motylki" wybrały się na wycieczkę do Kołacinka do Dino Parku. Na miejscu przywitała nas pani przewodnik, która oprowadziła nas po parku i przedstawiła figury dinozaurów w naturalnej wielkości, które żyły przed milionami lat.Na koniec spaceru po parku dzieci mogły zobaczyć Plezjozaura, który wywoływany okrzykiem "pokaż się" wyłaniał się z wody i ryczał.Dzieci uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, na których oglądały bajkę pt"Dinek", a następnie rozwiązywały karty pracy.Dużo atrakcji wzbudziła piaskownica "gorączka złota", w której dzieci poszukiwały złota. W nagrodę dostały piękne dyplomy i monety.Pomagały też mamie dinozaurowej w poszukiwaniu zagubionych jaj, a potem w jaskini mogły zobaczyć jak mały dinuś wykluwa się z jaja. Kolejnymi atrakcjami była przejażdżka bajkową mini kolejką i zabawa na placu zabaw.Na koniec wycieczki, która bardzo podobała się dzieciom doastały zrobionego z balona dinusia.
24.04.2014
Katarzyna Polus