Św, Mikołaj  undefined

Św, Mikołaj

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki pod okiem swoich pań ,,pisały" listy do Mikołaja, w których rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów.

6 grudnia,w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość - ,,prawdziwy" św. Mikołaj i Pani Mikołajowa. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników – reniferów, i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj i Pani Mikołajowa życzyli wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci słodkim prezentem. Miłym akcentem była piosenka zaśpiewana przez dzieci.
Monika Korytkowska