Świątecznie! undefined
Boże Narodzenie

Świątecznie!

W piątek w naszym przedszkolu było bardzo świątecznie i uroczyście!

Najpierw przedszkolaki na zaproszenie Pani Dyrektor Katarzyna Janiczek udały się na uroczysty apel Bożonarodzeniowy. Dzieci z ciekawością obejrzały przygotowane przedstawienie oraz wysłuchały kolęd i życzeń.

Następnie dzieci wróciły do przedszkola gdzie połamały się opłatkiem składając sobie przy tym życzenia, po czym przystąpiły do uroczystej wigilii. Tradycyjnie był barszczyk z grzybowymi uszkami oraz ziemniaczki z rybą i kapusta z grochem. Po obiedzie na przedszkolaki czekały zarówno makowce jak i mandarynki i wiele innych. Po wigilii dzieci poszły odpocząć na leżakowaniu. Nie zabrakło oczywiście wspólnego kolędowania! Odwiedziły nas także nasze pracownicy przebywające obecnie na urlopie macierzyńskim Magdalena Kukla i Marta Dębosz, które wspólnie z nami świętowały ;)
Magdalena Pławecka