Świąteczny czas u Krasnoludków  undefined
Wszystkich Świętych

Świąteczny czas u Krasnoludków

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia Krasnoludki rozpoczęły od wykonania stroików, które pięknie będą zdobiły ich domy podczas tych magicznych dni. W ich wykonanie włożyły ogrom pracy, a także wykazały się pomysłowością i niesamowitą inwencją twórczą :)

17 grudnia przedstawiły historię Bożego Narodzenia prezentując przed Panią Dyrektor Jasełka. Mali aktorzy w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców zaprezentowali swoje role, śpiewając przy tym piękne polskie kolędy.

Nie zabrakło również świątecznych układów choreograficznych w których dzieciaki jako Mikołaje prezentowały się fantastycznie :)

Po występach dzieci usiadły do wspólnego świątecznego stołu i kolędując spędziły miło czas :)
SYLWIA MIKULSKA