Światowy Dzień Pluszowego Misia undefined

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to ,,ktoś" bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Misiaczki towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasypiać. To nic, że ucho się naderwało, to nic, że kolor wypłowiał. Czym starszy miś, tym więcej tajemnic posiada i bliższy jest dziecięcemu sercu.
W tym wyjątkowym dniu w naszym przedszkolu w atmosferę Dnia Misia wprowadziła nas wystawa pluszowych misiów i "misiowych" książeczek, które dzieci kilka dni wcześniej przynosiły do przedszkola. Ekspozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale i osób dorosłych odwiedzających nasze przedszkole

Opracowała Agnieszka Snela
03.12.2013