Światowy Dzień Pluszowego Misia undefined

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu dzisiejszym dzieci na całym świecie obchodzą święto swojej najlepszej, najukochańszej, niezastąpionej przy zasypianiu zabawki-Pluszowego Misia. Z tej okazji każdy z Przedszkolaków przekraczał próg sali dzierżąc w rączce swojego pluszowego Przyjaciela. Do przedszkola oprócz Jasia, Stasia i Kasi przyszedł Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Pluszak, Panda i mnóstwo innych ukochanych przez Dzieci maskotek. Nasze Misie wiedząc, że sport to zdrowie, w tym roku postanowiły świętować na sportowo i zorganizowały MISIOWĄ OLIPIADĘ. Była wspólna misiowa rozgrzewka, misiowa energetyczna zumba i misiowe konkurencje: kto przeciągnie Misia, omiń Misia, spacer Misia, Miś w tunelu, wycieczka Misia, Miś skacze przez kałuże. Wszystko w tym dniu było misiowe, a więc miłe i kolorowe.
Wszystkim Misiom serdecznie dziękujemy za ich obecność w życiu Przedszkolaków. Życzymy, aby ich szwy trzymały mocno, a guziki nie odpadały i uroczyście obiecujemy, że w razie gdyby się pojawiła dziura to ją zaszyjemy... STO LAT MISIE!!!
25.11.2014
Ewa Lisiecka