Światowy Dzień Pluszowego Misia  u "Misiów" undefined

Światowy Dzień Pluszowego Misia u "Misiów"

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzimy co roku- to jedno z najmilszych świąt . Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe,różowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia przyniesionych pluszaków.Niektóre z nich już przychodziły z dziećmi do przedszkola,po niektórych widać było,że są często przytulane,kochane.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie z misiami, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", ‘Jadą, jadą misie","Stary niedźwiedź","Miś ma w oczkach szklane kulki". Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, misiowe tańce, degustacja miodku, Lubisie oraz odblaskowe misie.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.
30.11.2016
Renata Pala