Świeto 8 MARCA W PRZEDSZKOLU undefined

Świeto 8 MARCA W PRZEDSZKOLU

Marzec pięknie się wystroił ....i gromadę usmiechniętą pyta-jakie dzisiaj święto?
To był spektakularny dzień dla dziewczynek z obu grup przedszkolnych,pracownic przedszkola oraz uczennic z PSLO w Sierszy, odbywajacych praktykę w przedszkolu.
Chłopcy, odświetnie ubrani, złożyli życzenia wszystkim obecnym paniom, wręczając przygotowane wczesniej niespodzianki- muffinki z przybraniem /Leśne Skrzaty/ oraz laurki /Ekoludki/
Natomiast dziewczynki brały udział w pierwszym w swoim życiu pokazie mody". Na wybiegu, przy dźwiekach ponadczasego utworu "BYĆ KOBIETĄ", prezentowały stroje wieczorowe, plażowe, sportowe i inne. Kolejnym punktem programu przygotowanego przez pania Magdę było losoowanie drobnych upominków przez wszystkie panie. Spotkanie zakończono pamiątkowym zdjęciem.
Ten bardzo przyjemny akcent z okazji Dnia Kobiet wszystkim sprawił wiele radości.
13.03.2016
Wieslawa Dudek